Baltic Wood wspierał Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2017


Baltic Wood wspierał Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2017
2017-06-22
Baltic Wood, producent podłóg drewnianych, dołączył do grona sponsorów Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2017. Dodatkowo firma wykonała honorowy podest dla zwycięzców rozgrywek. To kolejny w tym roku projekt marki, realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W dniach 16-18 czerwca br. w Jaśle odbywał się Międzynarodowy Festiwal Sportu - jedno z najważniejszych i największych spotkań sportowych w regionie, z udziałem ponad 700 uczestników z Polski i Europy. W zmaganiach udział wzięły młodzieżowe zespoły z 40 drużyn z kilkunastu krajów, w tym z Anglii, Niemiec, Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji, Białorusi, Albanii, Ukrainy i Polski. Założeniem organizowanego corocznie przedsięwzięcia jest wymiana i integracja młodych ludzi z krajów europejskich, budowanie więzi społecznej i kulturalnej wokół idei sportowych. Baltic Wood producent podłóg drewnianych z Jasła wspierał wydarzenie, jako jeden z głównych sponsorów. Dodatkowo marka zaprojektowała honorowy podest dla uczestników i zwycięzców. Platforma, na której najlepsi w swoich konkurencjach odebrali wyróżnienia i medale, została w całości wykonana z naturalnego drewna. 

Przeczytaj również:

– Sport to ważna sfera życia społecznego. Wspieranie projektów szczególnie tych, adresowanych do młodzieży, zachęcanie ich do rozwijania sportowych pasji, zdrowego wypoczynku i aktywnego spędzania czasu to istotny obszar naszych działań, podejmowanych w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu mówi Rafał Zawierucha, Prezes Zarządu Baltic Wood. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie przełożyło się na sukces tegorocznej edycji wydarzenia, promując Jasło w Polsce i na świecie.

Głównym elementem Międzynarodowego Festiwalu Sportu w Jaśle były odbywające się w hali i na boiskach zawody sportowe z udziałem polskich i zagranicznych drużyn. W tegorocznej edycji odbyły się cztery turnieje: piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, piłki nożnej chłopców oraz judo. Organizatorem przedsięwzięcia był Urząd Miasta Jasło oraz Uczniowski Klub Sportowy MOSiR, przy współudziale Akademii Piłkarskiej Jasło i MKS MOSiR Jasło. Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2017 organizowany jest od 2000 roku. Od tego czasu w turniejach wzięło udział 161 zespołów reprezentujących 17 państw, takich jak: Węgry, Czechy, Słowacja, Polska, Ukraina, Chorwacja, Bośnia & Hercegowina, Francja, Macedonia, Rosja, Rumunia, Niemcy, Kazachstan, Kosowo, Albania, Włochy i Chiny.Nadesłał:

pobo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl