Kraina św. Mikołaja w Centrum Handlowym Czyżyny


Kraina św. Mikołaja w Centrum Handlowym Czyżyny
2017-11-27
Z myślą o swoich najmłodszych klientach Centrum Handlowe Czyżyny zamieni się 2 grudnia (sobota) w wielką mikołajkową krainę!

W godzinach od 10:00 do 17:00 sam św. Mikołaj w towarzystwie elfów zaprosi dzieci do wspólnej zabawy. Będzie okazja do własnoręcznego przygotowania świątecznych prezentów, ale i mnóstwo atrakcji, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka.

W specjalnych strefach mikołajkowej krainy będzie można kreatywnie spędzić czas i przygotować świąteczną niespodziankę dla najbliższych.

Jedną z atrakcji będzie tworzenie kukiełek, które będą później służyły dzieciom jako wyjątkowa, bo własnoręcznie zrobiona, zabawka.

W kolejnej strefie dzieci, pod czujnym okiem elfa, będą dekorowały świąteczne smakołyki, wykorzystując kolorowe posypki i słodkie lukry.

Podczas wydarzenia będzie także okazja do własnoręcznego przygotowania niesamowicie pachnących pudrów kąpielowych i peelingów. Powstawać one będą z naturalnych składników, takich jak m. in.: nagietek, rumianek, pączki róż, kawa, sól, zielona herbata, olejek kokosowy, arganowy i cynamon. Pięknie zapakowane, mogą stanowić oryginalny prezent pod choinkę!

Przygotowana zostanie także specjalna fotobudka. Będzie w niej można zrobić sobie zdjęcie z samym św. Mikołajem, a wydrukowana na miejscu fotografia będzie doskonałą pamiątką z wydarzenia.

W tym dniu nie zabraknie także mikołajkowych konkursów, słodkości oraz spotkania ze św. Mikołajem, który specjalnie na to wydarzenie przybędzie do CH Czyżyny ze swojej śnieżnej krainy!

Co ważne, Mikołaj nie zapomina również o dorosłych klientach centrum handlowego. Dla pierwszych 100 osób, które zrobią w tym dniu zakupy i okażą paragon na min. 30 zł, przygotował świąteczną bombkę choinkową z logo CH Czyżyny i osobistą dedykacją.



O Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Carrefour, sklepy specjalistyczne Leroy Merlin oraz Jysk a także galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Sinsay, Cropp, House, Douglas, CCC, Pepco, Euro RTV AGD. W Centrum Handlowym Czyżyny znajdują się również liczne kawiarnie i restauracje (KFC, Domino’s Pizza, Olimp, Silver Dragon, Sevi Kebab oraz Caffe Frappe Point). Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych oraz dworca PKS. Centrum Handlowe Czyżyny to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w miłej, kameralnej atmosferze.

Więcej informacji: www.centrum-czyzyny.pl

 

 



Nadesłał:

katarzynat2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl