Akcesoria do spania dla niemowlaka


Akcesoria do spania dla niemowlaka
2018-01-21
Zimą w szczególności musimy zadbać o to, aby naszemu dziecku zapewnić komfort i ciepło zarówno w dzień, jak i w nocy. Obecnie rynek akcesoriów dla niemowląt oferuje duży wybór produktów, które są nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe.

 Oto przegląd niektórych z nich

Przeczytaj również:

 

Śpiworek do spania Elodie Details

 Marka Elodie Details zyskała popularność głównie dzięki temu, że jej produkty doskonale odpowiadają potrzebom zarówno rodziców, jak i maluszków, a do tego są designerskie. Śpiworki do łóżeczka marki Elodie Details są stworzone z naturalnych, bezpiecznych dla dziecka materiałów, w których z powodzeniem mogą spać nawet maluszki ze skłonnościami do alergii. Śpiworki do łóżeczka mają obszerną komorę zapewniającą dziecku swobodę ruchów. Gumki wszyte wokół otworów na rączki zapobiegają wślizgnięciu się malca do środka śpiworka. Marka ma w swojej ofercie zarówno śpiworki do spania na zimę, jak i w wersji letniej, a więc wykonane z cieńszego, przepuszczającego powietrze materiału.

 

Otulacz dla niemowlaka 

Doskonałe akcesorium, które zyskuje coraz większą popularność wśród świeżo upieczonych rodziców. Otulacz zapewnia dziecku doskonały komfort cieplny oraz poczucie bezpieczeństwa, a to wszystko dzięki temu, iż zwyczajnie naśladuje uczucie, jakie daje dotyk matki czy jej ciepło. Dzięki temu maluszek ma wrażenie bliskości mamy i tym samym czuje się bezpiecznie niczym w łonie matki. Taki otulacz posłuży nie tylko noworodkowi, ale również starszemu niemowlakowi przez wiele miesięcy.

 

Rożek dla niemowlaka

Kolejnym gadżetem, który sprawdzi się podczas usypiania dziecka będzie rożek niemowlęcy. To nic innego jak przyjemny w dotyku kocyk, którym owija się dziecko tworząc swego rodzaju rożek. W ten sposób możemy szybko ukoić niemowlę, które dosłownie w kilka minut będzie spokojne i chętne do snu. Rożek dla niemowlaka świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas spaceru czy w podróży.

 

Projektor z pozytywką 

To urządzenie może okazać się świetnym pomocnikiem w trakcie usypiania dziecka. Projektor po uruchomieniu emituje kolorowe światełka przemieszczające się po suficie czy ścianach, a widok ich działa na dziecko kojąco. Dodatkowo projektory zwykle wyposażone są w pozytywki z przyjemnymi dla ucha dziecka melodiami wprawiającymi je w senny nastrój.

To jedynie kilka przykładów gadżetów ułatwiających dziecku zaśnięcie. Wymienione akcesoria mogą okazać się przydatne zwłaszcza młodym rodzicom, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w skutecznym usypianiu swoich pociech i chętnie skorzystają z pomocy, aby zapewnić swojemu maleństwu spokojny i bezpieczny sen.Nadesłał:

Sklep z artykułami dla niemowląt
http://www.bebeli.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl