Bezpłatne warsztaty kodowania


Bezpłatne warsztaty kodowania
2018-03-02
Zaprogramuj przyszłość swojego dziecka! iSpot zaprasza na bezpłatne warsztaty programowania!

Już w najbliższą niedzielę – 4. marca w salonie iSpot Apple Premium Reseller w warszawskiej Arkadii, odbędą się bezpłatne warsztaty programowania. Dla dzieci zaplanowano zadania z kodowania w aplikacji OSMO, dla młodzieży – w aplikacji Swift Playground.

 

Warsztaty odbywają się w strefie Premium Zone w godzinach 11:00-18:00. Zapraszamy dzieci i młodzież do dwóch grup wiekowych: 5-8 lat, 9-13 lat. Znajomości języka programowania nie jest wymagana.

 

Obowiązuje rejestracja: https://ispot.evenea.pl/

  - Warsztaty z kodowania uczą użytkowników zarówno zasad logicznego myślenia, jak i zmuszają do kreatywności – mówi Bartłomiej Janiszek, Marketing Manager iSpot Apple Premium Reseller. W ten sposób chcemy wyposażyć dzieci i młodzież w umiejętności przyszłości, które pozwolą im rozwijać się w świecie technologii. Zapraszamy na  warsztaty, gwarantujemy dobrą zabawę!  – dodaje.  

 

Salon iSpot Apple Premium Reseller mieści na parterze warszawskiego Centrum Handlowego Arkadia, Aleja Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa.


###

 

O iSpot

iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się
w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.

www.ispot.pl

 

O SAD owww.ispot.pl

 

O Hili Ventures

Firma Hili Ventures ma siedzibę na Malcie i jest obecna w 9 krajach od Morza Śródziemnego i Afryki Północnej po Europę Środkową i Wschodnią. Hili Ventures, zatrudniając zespół 8000 osób i współpracując z firmami McDonald's i Apple, angażuje się w wielostronne działania obejmujące: logistykę, inżynierię, technologię i nieruchomości. Jest dumnym partnerem Cisco, CMA CGM, Gemalto, IBM, Konecranes, Lenovo, Peterson i wielu innych globalnych marek.

www.hiliventures.comNadesłał:

Omega Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl