Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza do „Pracowni Św. Mikołaja”!


Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza do „Pracowni Św. Mikołaja”!
2018-12-05
W sobotę, 8 grudnia Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza swoich klientów i ich pociechy do udziału w świątecznej edycji warsztatów kreatywnych – tym razem tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie ozdób choinkowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Święty Mikołaj.

W godzinach od 10:00 do 15:00 w mikołajkowej strefie zlokalizowanej przy Leroy Merlin odbędą się kreatywne warsztaty, podczas których wszyscy zainteresowani będą mogli przygotować ekologiczne, świąteczne ozdoby oraz nietuzinkowe opakowania na prezenty.

Przeczytaj również:

Nad przebiegiem prac czuwał będzie sam Św. Mikołaj! Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma od niego bilet do wielkiej podróży w bajkowy świat. Uczestnicy będą mogli opisać Mikołajowi swój wymarzony prezent, a każdy list będzie miał szansę na wygraną! Mikołaj przygotował bowiem wiele upominków dla swoich wielbicieli.

W czasie wizyty w „Pracowni Św. Mikołaja” będzie też okazja do udziału w licznych konkursach oraz zabawach z nagrodami.

Mikołaj zaprasza także do wspólnych zdjęć! Będą one możliwe w mikołajkowej scenerii, pełnej bajkowych i magicznych elementów.

Także po zakończeniu warsztatów, w godz. 15:00 – 18:00 grzeczne i spostrzegawcze dzieci będą miały okazję spotkać Św. Mikołaja na terenie Centrum Handlowego Czyżyny, zrobić sobie z nim zdjęcie i odebrać słodki upominek.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Partner wydarzenia: Leroy Merlin.

 

Szczegóły na www.centrum-czyzyny.pl oraz www.facebook.com/CHCzyzyny/

 
Nadesłał:

katarzynat2

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl