FENOMEN LEGITYMACJI ISIC – PONAD 4,5 MILIONA UŻYTKOWNIKÓW!


FENOMEN LEGITYMACJI ISIC – PONAD 4,5 MILIONA UŻYTKOWNIKÓW!
2018-12-11
Jeśli jesteś studentem lub uczniem i masz 12 lat lub więcej to możesz ubiegać się o legitymację ISIC. Dzięki ISIC uczniowie prawie na całym świecie mogą natychmiast udowodnić status ucznia lub studenta i uzyskać dostęp do ponad 150 000 zniżek i ofert na całym świecie. Każdego roku ponad 4.5 miliona uczniów z 130 krajów korzysta z tej jedynej powszechnie znanej i akceptowanej międzynarodowej legitymacji studenckiej.

Międzynarodowa legitymacja studencka (ISIC) to nie tylko dostęp do fantastycznych zniżek i usług, ale też kwintesencja studenckiego stylu życia, gdzie chcemy kupować smart. Używaj jej, by oszczędzać codziennie, w Polsce i za granicą. Legitymacja stworzona została w 1953 roku i niezmiennie od ponad 60 lat jest bardzo popularna. Karty ISIC są wystawiane w ponad 130 państwach, dają dostęp do ponad 150 000 zniżek i benefitów na świecie, z których każdego roku korzysta ponad 4.5 miliona studentów. Karta ISIC została zatwierdzona przez UNESCO w 1968 roku. Legitymacja jest uznawana przez uniwersytety, instytucje akademickie, związki studenckie, , instytucje finansowe i ministerstwa edukacji prawie na całym świecie.

Przeczytaj również:

Legitymacja ISIC to nie tylko zniżki, w Polsce można dokupić do karty ubezpieczenie. Przed nami okres wyjazdowy, wielu studentów i uczniów spędza Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok poza domem, niektórzy również za granicą. ISIC posiada pakiet ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne (NNW i KL), dzięki któremu podczas podróży można się poczuć bezpiecznie. Nie ma na co czekac, teraz jest doskonały czas na to, by zakupić i wypróbować legitymację ISIC.

Od ponad roku legitymacja ISIC jest również dostępna w wersji wirtualnej. Łatwo, szybko i wygodnie. Wirtualną legitymację ISIC można mieć na swoim smartfonie, który każdy z nas ma zawsze przy sobie. Wystarczy pobrać darmową aplikację ISIC i gotowe. Twoja legitymacja ISIC jest zawsze z Tobą.Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl