Mama i ja – woda źródlana od pierwszych chwil, na całe życie


2024-03-20
Corocznie obchodzony 22 marca Światowy Dzień Wody jest okazją do przypomnienia, jak ważne dla utrzymania zdrowia jest nawadnianie. Kobiety w ciąży, karmiące i maluszki potrzebują wody specjalnie dostosowanej do ich potrzeb.

O zaletach niskozmineralizowanej i niskosodowej wody źródlanej Mama i ja opowiada Katarzyna Gumoś, kierownik działu marketingu marki Mama i ja.

Przeczytaj również:

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie organizmu ważne jest regularne spożywanie odpowiedniej ilości wody każdego dnia. Dotyczy to zwłaszcza małych dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących, dla których najodpowiedniejszym wyborem jest woda źródlana o niskim stopniu mineralizacji i niewielkiej zawartości sodu, siarczanów, fluorków, azotanów i azotynów.

 

Mama i ja to woda pochodząca ze źródła znajdującego się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Jest wolna od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a substancje uznawane za szkodliwe nie występują w niej nawet w najmniejszych ilościach. Parametry są uważnie i wnikliwie monitorowane na każdym etapie powstawania produktu – od źródła aż do wody w butelce. O jej bezpieczeństwie świadczy fakt, że regularnie poddawana jest analizom w wyspecjalizowanych laboratoriach oraz placówkach badawczych.

 

Woda źródlana Mama i ja cieszy się zaufaniem rodziców już od 30 lat. Jej skład dedykowany jest potrzebom kobiet w ciąży i karmiących, a także maluszków. Zawiera jedynie 270 mg składników mineralnych na 1 litr i niewielką ilość sodu, dzięki czemu jest dostosowana do potrzeb wrażliwego układu pokarmowego niemowląt. To również bezpieczna baza do przygotowywania mleka modyfikowanego, kaszek, zupek czy przecierów. Warto jednak pamiętać o tym, aby do 12. miesiąca życia dziecka wodę podawać po przegotowaniu, mówi Katarzyna Gumoś.

 

Woda Mama i ja to nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygoda użytkowania – zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Produkt o pojemności 0,33 l jest lekki i ma ergonomiczny kształt dostosowany do rączek maluszków. Praktyczny ustnik ułatwia picie, a bajkowe postaci na etykiecie budują pozytywne skojarzenia. Butelkę o pojemności 0,5 l można wygodnie spakować do szkolnego plecaka, a ta o pojemności 1,5 l będzie odpowiednia dla przygotowywania posiłków, dodaje Katarzyna Gumoś.

 


Produkt posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka nr 106/OP.

 

 

Woda źródlana Mama i ja

 

Mama i ja – to w pełni bezpieczna, niegazowana woda źródlana, wyróżniająca się niskim stopniem mineralizacji i niewielką zawartością sodu. Stanowi optymalne uzupełnienie codziennej diety kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Znakomicie nadaje się również do przygotowywania posiłków dla niemowląt i dzieci w każdym wieku.

Strona www: https://wodadladziecka.pl/

Cena:

 

1,5 l – 2,39 zł

0,5 l – 1,79 zł

0,33 l – 2,19 złNadesłał:

Fly_PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl