Odkryj tajemnice Minecraft Legends i spotkaj się z youtuberką Miss Agą w Atrium Targówek!


2023-09-12
Niespodzianka dla fanów Minecraft! Warszawskie Centrum Handlowe Atrium Targówek zaprasza do wspólnej zabawy w dniach 14 – 16 września. Wśród atrakcji przewidziano m.in. rozgrywki w Minecraft Legends, planszówki i spotkanie z popularną youtuberką Miss Agą.

Zanurz się w świat Minecraft Legends i poznaj krainę Nadziemia, które stoi na skraju zniszczenia. Poprowadź strategiczne bitwy i obroń je przed niszczycielskimi piglinami. Weź udział we wspólnej przygodzie – od 14 do 16 września w Centrum Handlowym Atrium Targówek odbędzie się wyjątkowy event! Fani gry będą mogli nie tylko zapoznać się z nowością w świecie gamingu, ale także wziąć udział w fantastycznych aktywnościach zaplanowanych przez organizatorów.

Już w sobotę, 16 września w godzinach od 14:00 do 18:00, w strefie Meet&Greet na fanów będzie czekać Miss Aga – największa w Polsce kolekcjonerka lalek i figurek, youtuberka i testerka zabawek. Odwiedzający będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, odebrać autograf i porozmawiać z idolką.

W centrum czeka wiele atrakcji. Gracze będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywce Minecraft Legends i stoczyć walkę z piglinami. Uczestnicy zabawy będą mieli również okazję do zobaczenia uniwersum z nowej perspektywy za pomocą gogli VR. Nie zabraknie także ciekawostek dla miłośników analogowych rozrywek – wśród propozycji przygotowano planszówki Minecraft i klocki Cardblocks, za pomocą których będzie można stworzyć oryginalne formy przestrzenne. Gratką dla komputerowych maniaków będą również warsztaty z podstaw programowania w Minecraft.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne! Strefa Minecraft czynna będzie od czwartku do soboty, w godzinach 11:00 – 19:00.Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl