Podarunki od Serca przyjmowane do 15 stycznia


Podarunki od Serca przyjmowane do 15 stycznia
2018-01-10
Jeszcze tylko przez tydzień do Crazy Club przy ul. Kochanowskiego 3 można przynosić podarunki dla małych pacjentów, przebywających na oddziałach pediatrycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu.

Potrzebne są: zabawki, ubranka, gry edukacyjne, pościel czy środki pielęgnacji dla niemowląt.

Przeczytaj również:
Inicjatorką przedsięwzięcia, pod hasłem „Podarunki od Serca” jest Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. To ona, wraz ze swoimi animatorkami zorganizowała pierwszą akcję na rzecz dzieciaczków z zabrzańskiej kliniki. Z roku na rok „Podarunki od Serca” przybierają na sile. Aktualnie trwa 5. edycja akcji. - Ludzie, którzy chcą i lubią pomagać przynoszą nam wiele rzeczy niezbędnych w klinice w Zabrzu. Pozostał jeszcze niespełna tydzień, więc zapraszam serdecznie wszystkich, którzy jeszcze nie zdążyli odwiedzić naszego Clubu, a chcą wesprzeć akcję – podkreśla Małgorzata Górecka, właścicielka Crazy Club. 

Na przestrzeni lat, wśród podarunków były kartony odzieży dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Ogromne worki zabawek, maskotek, gier edukacyjnych. Słodycze, podusie przytulanki, pościel, piżamki, ręczniki, kosmetyki dla niemowląt. Radość z tych rzeczy była bezcenna. Organizatorzy liczą, że sukces i tym razem uda się powtórzyć. 
Udział w akcji jest dobrowolny, a zebrane w ten sposób dary, będą przekazane najbardziej potrzebującym pacjentom, którzy z powodu sytuacji rodzinnej nie posiadają odpowiedniego zapotrzebowania w dane rzeczy. Podarunki można przynosić do siedziby Crazy Club przy ul. Kochanowskiego 3 do 15 stycznia 2018r. - Zabawki, ubranka mogą być używane, ale czyste i w dobrym stanie, ładnie zapakowane, tak, aby nowym właścicielom sprawiły radość i dzięki nim, mogły choć na chwilę zapomnieć o swojej chorobie, z którą codziennie toczą bój – tłumaczy M. Górecka. 

Każde dziecko, które przyniesie upominki dla swoich chorych rówieśników, otrzyma niespodziankę w postaci bonu na zabawę w Clubie. 

***
Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Zdjęcia: Podarunki od serca 2016

***
Kontakt:
Justyna Korzeniak 
justyna.korzeniak@adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
Adventure Media s.c.ul. S. Batorego 7, III p., 

47-400 Racibórz Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl