Promenada Bike Challenge – rozpocznij wakacje sportową rywalizacją!


Promenada Bike Challenge – rozpocznij wakacje sportową rywalizacją!
2024-06-26
Świętuj początek lata na Pradze Południe i rozpocznij wakacje w doskonałym humorze! W sobotę 29 czerwca przed centrum handlowym Promenada stanie platforma rowerowa Bike Challenge – nowa atrakcja, która zmotywuje małych i dużych do sportowej rywalizacji i zachęci do przetestowania swoich sił!

Uczniowie już uporali się z ostatnimi egzaminami, a oceny zostały wystawione - to oznacza, że wakacje można rozpocząć na dobre! Do wspólnego świętowania zakończenia roku szkolnego zaprasza warszawska Promenada!

Od czwartku 27 aż do niedzieli 30 czerwca do Promenady po raz kolejny zawitają food trucki, uwielbiane zarówno przez odwiedzających centrum, jak i mieszkańców dzielnicy. Również najmłodsi będą mogli skorzystać z wielu atrakcji - animacji, zabawy na dmuchańcach czy malowania buziek. Każdego dnia atmosferę rozkręcać będzie DJ grający taneczne przeboje, a już w piątek, 28 czerwca, o 17:00 na uczestników czeka piana party, konkursy i zabawy!

Przed nami także pierwsza edycja Promenada Bike Challenge. Żaden miłośnik jednośladów, czy mały, czy duży, nie może tego przegapić. Nowa strefa z platformą rowerową przed warszawską Promenadą przez całe lato będzie zachęcać do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Klienci, niezależnie od wieku i umiejętności, miło spędzą tu czas i spotkają się z innymi entuzjastami jazdy na dwóch kółkach. Instalacja zlokalizowana będzie przy wejściu do centrum od strony ul. Ostrobramskiej, w pobliżu sklepu H&M.

Promenada Bike Challenge to jedyna taka otwarta strefa przed centrum handlowym, w której cała rodzina będzie się świetnie bawić. Głównym jej punktem jest stacjonarna platforma z energorowerami czekająca na tych, którzy mają ducha współzawodnictwa. Drużyny siadają naprzeciwko siebie i kręcąc pedałami wytwarzają prąd zasilający lampki. Zadaniem zawodników jest rozpalenie jak największej liczby światełek, w jak najkrótszym czasie. Już 29 czerwca każdy śmiałek, który spróbuje swoich sił w wyzwaniu, otrzyma wyjątkowy upominek!

Rozpocznij lato z Promenadą! Więcej informacji na temat aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://warszawa.promenada.com/aktualnosci/.Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl