Kocyki dziecięcy Minky - czy warto?


Kocyki dziecięcy Minky - czy warto?
2017-03-21
Kocyki dziecięce Minky od wielu lat robią prawdziwą furorę na rynku produktów dla dzieci.
Przeczytaj również:
Komplet Minky do wózka i łóżeczka to więc marzenie niejednej mamy. Trzeba jednak bardzo uważać, aby nie kupić podróbki. Takie kocyki, choć tanie, już po pierwszym praniu zmieniają swoje kształty.  
 
Tymczasem oryginalny zestaw dla niemowlaka Minky to produkt wysokiej jakości, który podczas prania nie zmienia swoich kształtów i właściwości. Tkanina, z jakiej produkowane są kocyki dziecięce Minky nie traci kolorów wraz z upływem czasu. Włos pozostaje cały czas sprężysty i puszysty. 
 
Niestety na rynku w ostatnim czasie często pojawiają się tanie podróbki produktów Minky. Różnica w cenie nie zawsze jest duża, ale w jakości już spora. Dlatego trzeba na to bardzo uważać. Takie kocyki dziecięce Minky mogą już po jednym praniu tracić swoją formę oraz właściwości. Sprzedawcy takich produktów bardzo często pozostają natomiast bezkarni, choć w zasadzie oszukują konsumentów. Ich tkaniny nie mają bowiem nic wspólnego z tą oryginalną produkowaną przez Shannon Fabrics. 
 
Różnica między oryginałami, a podróbkami widoczna jest już w wyglądzie i dotyku. Jednak podczas zamawiania w Internecie nie można tego sprawdzić od razu. Ponadto oryginalne produkty Minky mają gramaturę na poziomie minimum 400g/m2. Klasyczny Minky dostępny jest w wielu fakturach do wyboru, może mieć krótsze lub dłuższe włosie. Jest przy tym bardzo puszysty i miękki. Po praniu, nawet w wyższej temperaturze, nie kurczy się i nie zmienia swoich kolorów.


Nadesłał:

Artykuły Minky i Velvet dla Dzieci - Makaszka
http://www.makaszka.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl