Otul dziecko bambusem


Otul dziecko bambusem
2017-05-08
Skóra małych dzieci jest wrażliwa i wymaga szczególnej troski, dlatego warto sięgać po nowoczesne i naturalne rozwiązania, które są blisko nas, chociaż nie zawsze jesteśmy tego świadomi.
Przeczytaj również:
Mają same zalety
 
Jednym z takich rozwiązań są pieluszki bambusowe, które cieszą się sporym zainteresowaniem i zaufaniem mam. Wszystko dzięki ich zaletom oraz szerokiemu zastosowaniu. Są one bowiem antyalergiczne, antyseptyczne i antygrzybicze. W wielu przypadkach hamują rozwój niekorzystnych bakterii i grzybów, które mogą być przyczyną podrażnień u dziecka. Kolejną zaletą pieluszek bambusowych jest przyspieszanie regeneracji naskórka. Są również bardzo chłonne, chłoną nawet do 60 procent lepiej, niż w przypadku powszechnie używanych pieluszek bawełnianych.
 
Chronią, myją, otulają
 
Pieluszki bambusowe doceniane są również za swoje szerokie zastosowanie, ponieważ sprawdzają się świetnie jako myjki, jako prześcieradła do łóżeczka lub podkłady podczas przewijania, mogą pełnić też rolę cienkiego kocyka, ponieważ regulują ciepło. Z kolei dzięki naturalnym zdolnościom do zatrzymywania szkodliwego działania promieniowania UV mogą być też ochronną narzutką chociażby na wózek czy fotelik samochodowy w upalny letni dzień. W pieluszkę bambusową można też otulić dziecko zaraz po kąpieli, a z pewnością naszemu maluszkowi nie będzie zimno.
 
Ekologiczne i zdrowe 
 
Dlaczego pieluszki bambusowe powinny być na wyposażeniu każdego rodzica? Ponieważ posiadają one również pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka, są wyrobem medycznym klasy pierwszej oraz są biodegradalne i naturalne, a to coraz częściej cenimy sobie i zwracamy uwagę właśnie na tą cechę. Są także delikatne i przyjemne w dotyku, a jednocześnie wytrzymałe, dzięki czemu będą służyły przez długi czas. Występują w różnych rozmiarach i kolorach, a także z ciekawymi wzorami, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla swojego brzdąca.
 
Jeżeli szukamy wysokiej jakości, solidnego wykonania oraz interesującego wyglądu możemy sięgnąć po pieluszki wykonane z przędzy bambusowej.


Nadesłał:

Artykuły Minky i Velvet dla Dzieci - Makaszka
http://www.makaszka.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl